Пакети типу "банан"

Пакети типу бананПакет із прорізною ручкою, або просто «банан» користується популярністю серед споживачів та продавців. Він є якісною упаковкою для товару, а також якісною та ефективною рекламою визначеного бренда або торгівельної марки . Особливою популярністю пакети типу «банан» користуються серед підприємств торгівлі та надання послуг. Але ж з їх поміччю можна запакувати придбаний товар в пакет з нанесеним логотипом компанії продавця, при цьому зробивши ненав`язливу рекламу свого бренду та зробити покупку для споживача більш приємною.

Для надання солідності вашій компанії є можливість замовити виготовлення пакету «банан» на запит компанії. Пакет має гладеньку та рівну поверхню, друк, нанесений на ньому, виглядає красиво, яскраво та виражає індивідуальність. Кольорова гамма пакету на ньому залежить від побажань клієнта. Пакети типу «банан» бувають зі зміцненими та не зміцненими ручками.

Наша компанія працює на ринку надання послуг довгий час. За період роботи послугами компанії скористувалися багато клієнтів, які залишилися задоволеними результатом співробітництва. Штат складається з досвідчених спеціалістів - художників, дизайнерів, які відмінно володіють знаннями виготовлення продукції і відмінно користуються своїми знаннями на практиці.

Наші спеціалісти завжди готові допомогти клієнту під час замовлення, проконсультують, нададуть максимум інформації про послугу і кінцевому результаті, що стане запорукою успішного співробітництва. До кожного замовника ми підходимо індивідуально, враховуючи його потреби.

Принт пакету по типу «банан» містить інформацію о компанії, ії реквізити, логотип або торгової марки. Дані , які вказуються на пакеті безкоштовною рекламою, яка ефективна і ненав`язлива.

Процес виготовлення пакету «банан» повністю контролюється спеціалістами нашої компанії, дякуючи роботі на власному виробничому обладнанні. В роботі використовуються безпечні та якісні матеріали, що надає змогу користуватися виробом довгий час.

Працювати з нами легко та надійно!Зробіть замовлення – і Ви самі в цьому впевнитись!

Розрахувати вартість

Наша продукція

Контакти

Адреса: 04112, Україна, м. Київ, вул. Тимофія Шамрило, 17, оф. 3
Тел. для термінових замовлень: +38 067 231 63 07
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.