Биоразлагаемые пакеты

Біорозкладні пакетиВ останній час біопакети стали все більш популярними і затребуваними. Виробництво таких пакетів ідентичне, як і в інших, за виключенням додавання добавок, які швидко розкладаються і не задають шкоди навколишньому середовищу. Біорозкладні пакети діляться на 2 види:

  • Гідро-біопакети – в основі крохмаль, витримують вагу не більш ніж 1 кг;
  • Оксо-біопакет - пакет із пластику, зі спеціальним складом на поверхні, який допомагає процесу розкладання, він витримує більш важкі грузи.

Біорозкладні пакети необхідно тримати у спеціальних умовах з особливими вимогами до температури повітря, вологості і утримувати від потрапляння сонячного світла.

Даний вид пакетів міцний, зручний та безпечний для споживачів. У таких пакетах можна зберігати продукти харчування, одяг та інші речі.

Для збільшення кількості клієнтів або споживачів є унікальна можливість робити написи, принт або логотип компанії, що надасть можливість зробити ефективну та ненав`язливу рекламу послуг або товарів, збільшити кількість замовлень або відвідувачів компанії.

Наша компанія постійно удосконалює своє виробництво, придбає сучасне обладнання для виробництва продукції, навчає персонал новітнім технологіям виробництва. У нас налагоджене виробництво біорозкладних пакетів різних розмірів. Для проведення рекламної компанії ваших товарів ми маємо можливість нанести логотип або найменування клієнтів на пакетах. Це служить рекламою, допомагає зробити покупки більш приємною.

Весь процес виготовлення біорозкладних пакетів виконується на нашому власному виробництві, що дає змогу контролювати увесь процес. Пакети, виготовлені нашими спеціалістами, якісні , міцні, не підведуть споживача. Друк на пакетах виконується якісно, приймаються до уваги всі побажання клієнтів, що відмінно впливає на результат роботи.

Звернувшись до нас – ви отримуєте якісні послуги за приємні ціни!

Зв'язатись з нами

Наша продукція

Контакти

Адреса: 04112, Україна, м. Київ, вул. Тимофія Шамрило, 17, оф. 3
Тел. для термінових замовлень: +38 067 231 63 07
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.