П/э перчатки

П/е рукавичкиПоліетиленові рукавички – незамінна річ у роботі багатьох компаній, які надають послуги. Вони незамінні у роботі персоналу лікарень, салонів краси та закладів громадського харчування. Популярність цього товару зростає, адже за допомогою рукавичок відбувається якісне та безпечне обслуговування, вони не дорогі та доступні.

Поліетиленові рукавички міцні, гіпоалергенні та тривалі до хімічного впливу, завдяки їх використанню полегшується робота. За своїми характеристиками рукавички бувають різні за товщиною, розмірами, є ті, що можна використовувати у харчовій промисловості , є ті, якими користуються у сфері надання послуг - наприклад, перукарні або лабораторії.

Наша компанія довгий час працює у сфері виробництва поліетиленової продукції. У нас є виробничі потужності для випуску поліетиленових пакетів, рукавичок та іншої продукції, яка необхідна для функціонування багатьох підприємств. Штат співробітників складається з досвідчених спеціалістів, які мають багаторічну практику у роботі, всі свої знання вони використовують у виробництві продукції. Весь процес роботи здійснюється на власному обладнанні компанії, що надає унікальну можливість ретельно контролювати всі етапи виробництва. Продукція, яку ми виробляємо, відповідає встановленим нормам та ДСТУ, що дає можливість служити клієнту довго та надійно.

Замовлення на виробництво поліетиленових рукавичок виконуються у короткий термін незалежно від кількості штук. Якість продукції висока, ціна прийнятна і допомагає збільшити замовлення. Для гуртових замовлення діє гнучка система знижок.

Робота з нами принесе успіх Вашому бізнесу!

Розрахувати вартість

Наша продукція

Контакти

Адреса: 04112, Україна, м. Київ, вул. Тимофія Шамрило, 17, оф. 3
Тел. для термінових замовлень: +38 067 231 63 07
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.