Пакеты типа "майка"

Пакети типу майкаПакет «майка»- незамінна річ у житті сучасної людини. Вони просто необхідні вдома, на роботі, це найзручніший вид пакування. В залежності від потреб споживача пакети бувають різних розмірів, міцності та кольорової гами. Вони займають мало місця, міцні та недорогі за ціною.

Для транспортування більш важких предметів існують пакети більш міцні, якщо вага полегше - пакують у пакети зі структурою тонше. В залежності від сфери користування – є пакети, які використовують для пакування продуктів харчування або інших виробів, наприклад, одягу, посуду тощо. Від цих факторів залежить ціна на пакети типу «майка».

В останній час багато компаній, які намагаються підвищити свій статус користуються пакетами з логотипом своєї компанії. Це дуже ефективна, довготривала та недорога реклама. Адже за бажанням клієнта є можливість виготовити пакет «майка» з логотипом або брендом компанії, завдяки чому легко можна буде впізнати визначений бренд серед інших. За бажанням клієнта є можливість оформити принт з будь - яким написом або малюнком: це може бути номер телефону, перелік послуг, які надаються, фото товару або його зображення.

Наша компанія надає багато послуг, які будуть вигідні та корисні для бізнесу. Однією з найбільш популярних є послуга виготовлення пакету майка з логотипом компанії або бренду. Досвідчені співробітники проводять консультації з усіх питань, які відносяться до виконання замовлення, після ствердження макету замовлення клієнтом починається виконання робіт. Процес виготовлення замовлення повністю і ретельно контролюється за якістю, всі роботи проводяться на власному виробничому обладнанні компанії, яке відповідає сучасним вимогам до даної роботи.

Пакети, які виготовлені нашою компанією довговічні, міцні, мають представницький вигляд, не порвуться в самий не підходящій момент.

Працювати з нами легко та надійно! Якість на висоті, ціни радують та допомагають руху до Вашого успіху!

Розрахувати вартість

Наша продукція

Контакти

Адреса: 04112, Україна, м. Київ, вул. Тимофія Шамрило, 17, оф. 3
Тел. для термінових замовлень: +38 067 231 63 07
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.