Пакеты типа "петля"

Пакети типу петляПакет петля - стійкий, якісний та незамінний вид пакування. Без цього пакету важно обійтися у торгівлі, побуті та у поїздках. Це незамінний вид пакування товару незалежно від того, що у ньому носити чи презентувати. В залежності від необхідності пакети по типу «петля» можуть бути різних розмірів та кольорів, ручка на них міцна, по кольоровій гаммі є можливість підібрати потрібний відтінок. Для виробництва даного пакету використовують якісні матеріали, які продовжують строк «життя» виробу.

Пакети «петля», порівнюючи з іншими пакетами, дорожчі у ціні. Сам процес його виробництва довгий і потребує багато додаткових дій, наприклад, надійного закріплення ручок або виготовлення зміцненого дна. Багато компаній для роботи з клієнтами використовують пакети петля з логотипом своєї компанії. Це є ефективною і довгою рекламою, адже дякуючи довгій службі пакету і реклама буде довготривалішою.

Наша компанія довгий час працює у сфері виробництва поліетиленових пакетів та іншої продукції. За час роботи з`явилися постійні клієнти, які користуються послугами наших спеціалістів. Співробітники нашої компанії надають консультації у процесі оформлення макету для замовлення і виконання самої роботи. Спеціалісти мають багаторічну практику у даному напрямку, усі свої знання вони використовують у процесі виконання замовлень. До кожного клієнта шукається індивідуальний підхід, враховуючи усі клієнтські побажання та потреби.

Процес роботи по виготовленню пакету петля відбувається на власному, сучасному обладнанні нашої компанії. Робота суворо контролюється нашими спеціалістами, що добре впливає на кінцевий результат роботи. Усі побажання клієнта приймаються до уваги та враховуються,на запит та пропозиції складається макет і тільки після згоди та затвердження клієнтом починається масове виробництво. В нашій компанії працюють досвідчені спеціалісти, які вдало та якісно нанесуть принт на пакет петля.

Працювати з нами надійно – якість на висоті, ціни стимулюють робити замовлення.

Співпраця з нами принесе успіх Вашому бізнесу!

Розрахувати вартість

Наша продукція

Контакти

Адреса: 04112, Україна, м. Київ, вул. Тимофія Шамрило, 17, оф. 3
Тел. для термінових замовлень: +38 067 231 63 07
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.