Полиэтиленовые мешки

Поліетиленові мішкиПоліетиленові мішки на сьогоднішній день є одним із найнадійніших видів пакування, яким широко користуються споживачі. Дякуючи невеликим витратам на виробництво є можливість реалізовувати їх за приємну ціну. В залежності від необхідності є можливість випускати мішки різних розмірів, кольорів та міцності. Користування поліетиленовими мішками є необхідним в домашніх умовах, на виробництві, на торгівельних підприємствах. Вони мають приємний зовнішній вигляд, міцні, забезпечують зберігання товару без бруду, пилу, несанкціонованого доступу.

Для зручності споживачів на поліетиленові мішки наноситься напис (перелік) того, що міститься всередині, це, як правило, дуже зручно для виробників товарів та продавців. Багато компаній, які намагаються як можна більше прорекламувати свій товар, фасують його у пакети з нанесеним логотипом або найменуванням компанії. Це надає компанії солідності, ненав`язливо рекламує торгівельну марку. Реклама таким чином є недорогою та ефективною, вона ще раз нагадує споживачам про існування визначеної компанії.

Наша компанія займається виробництвом поліетиленових мішків довгий час, співробітники мають великий досвід роботи в даній галузі і відмінно користуються ним на практиці. Процес виготовлення мішків повністю контролюється нашими спеціалістами, адже усі роботи виконуються на власному виробництві. Друк наноситься якісно, довго тримається, фарба для роботи використовується тільки безпечна.

Зробити замовлення на виготовлення поліетиленових мішків з фірмовим логотипом компанії можна при відвідуванні нашого офісу або ж на нашому сайті. Наші співробітники проконсультують з питань замовлення, підберуть найбільш оптимальний варіант для клієнта ті тільки після затвердження макету замовлення почнеться виробництво.

Мішки, які виготовлені на нашому виробництві - надійні та красиві, принесуть успіх Вашому бізнесу!

Розрахувати вартість

Наша продукція

Контакти

Адреса: 04112, Україна, м. Київ, вул. Тимофія Шамрило, 17, оф. 3
Тел. для термінових замовлень: +38 067 231 63 07
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.