Скотч

СкотчСкотч або пакувальна стрічка – це один з найпопулярніших матеріалів , який необхідне для пакування товару, оформлення вітрин. Він незамінний на виробництві і у домашніх умовах. В залежності від застосування скотч може бути різних розмірів, метражу, міцності і кольорової гамми.

Пакувальний скотч використовується для пакування товару у коробки з картону і гофрокартону, його широко використовують для наліплення інформації на ящики. Дякуючи гарній клейовій основі скотч добре клеїться на різні поверхні, його використовують у харчовій, виробничій промисловості.

Багато підприємств для підвищення престижності використовують скотч з логотипом своєї компанії. Використовуючи скотч з логотипом компанії є можливість ненав`язливо прорекламувати свою компанію, зробити свій торговий знак помітним та впізнаваним серед інших. Пакування товару за допомогою скотчу з логотипом або найменування компанії дає можливість уникнути несанкціонованого доступу до товару, який знаходиться у коробці.

Наша компанія довгий час займається випуском якісної продукції, яка має рекламний характер, використовується для пакування товару. Співробітники компанії мають багаторічну практику у даному напрямку, використовують свої знання при опрацюванні замовлень.

Досвідчені співробітники проводять консультації по всіх питаннях, які відносяться до виконання замовлення, після затвердження макету замовником починається виконання. Процес виконання замовлення повністю суворо контролюється на якість, адже всі роботи виконуються на власному виробничому обладнанні компанії, яке відповідає всім сучасними вимогам до даної роботи.

Скотч, виготовлений нашою компанією, міцний, надійний та має представницький вигляд. Працювати з нами легко та надійно!

Якість на висоті, ціни милують око та стимулюють робити замовлення у наших спеціалістів!

Зв'язатись з нами

Наша продукція

Контакти

Адреса: 04112, Україна, м. Київ, вул. Тимофія Шамрило, 17, оф. 3
Тел. для термінових замовлень: +38 067 231 63 07
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.